FİBER OPTİK ALTYAPI

FİBER OPTİK ALTYAPI

Yaşam unsurlarını birbirine bağlayan fiber optik kablo çekimi sayesinde, daha başarılı ve kontrollü bir iletişim ağı yaratılmaktadır. Bu hizmet farklı bina yönetim sistemlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Teknolojik yeniliklerin öncü ismi olan BV Bilişim ve Teknoloji, fiber optik sonlandırma ve fiber optik ek hizmetleri alanında da ideal destek garantisi sunmaktadır.

Fiber Optik Altyapı Hizmetleri

Fiber optik altyapı hizmeti, modern teknolojinin faydalı ve nitelikli bir yansımasıdır. Günümüz şartlarında iletişim ve haberleşmenin her detayı, kablolar aracılığıyla taşınabilmektedir. Fiber optik kablo çekimi sayesinde bir noktadan diğer noktaya uzanan geniş alanlarda güvenle hizmet sağlanmaktadır. Fiber optik altyapıda kullanılan single mode ve Multi mode kablo türleri gerek sağladığı hız sayesinde gerekse yoğun kablolama işçiliğinin aksine tek kablodan birden çok hizmet almanızı sağlar.

Fiber Optik Ekipmanlar

Fiber optik altyapı hizmeti sayesinde kamera, alarm sistemi ve yangın algılama sistemleri birbirine entegre olmaktadır. Kablolama ve bağlantı çalışması sayesinde hem sistemler rahatlıkla yönetilebilmekte hem de yönetim alanı genişlemektedir. Fiber optik ekipmanlar, yaşam alanlarını daha konforlu hâle getiren seçenekler olarak görülmektedir. Kullanılan altyapı türüne göre değişiklik gösteren fiber optik ekipmanları ihtiyacınıza göre projelendirilip hizmetinize sunulur.

Fiber Optik Sonlandırma

Fiber optik sonlandırma sayesinde mevcutta bulunan fiber optik altyapınız omurga yada kenar switchlerinizi kolayca irtibatlanır. İhtiyaç duyulan hız ve bant genişliğine göre sonlandırma ekipmanları tasarlanarak bir çok farklı sisteme entegre edilebilir.

Fiber Optik Kablo Tamiri

Başarılı çalışmaların destekçisi olan BV Bilişim ve Teknoloji, tüm bakır ve fiber optik çözümlerinde uzman kadrosuyla destek sunmaktadır. Kaliteli teknik donanımları ile fark yaratırken, fiber kablo tamiri konusunda güvenliği gözeten çalışmalar sağlamaktadır. BV Bilişim ve Teknoloji olarak, insana ve çevreye duyarlı çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini korurken, hızlı ve anahtar teslim uygulamalarımız sayesinde hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenizi kolaylaştırıyoruz.

Fiber Optik Ek

Fiber Optik Ek , Mevcut fiber optik altyapınızda ve sonlandırma kutularında bulunan ek kısımların , fiziksel müdahale neticesinde oluşan kırık yada kopuk fiber kablonuzun füzyon yönetimi ile ek yapılarak tekrardan kullanıma hazırlanır. BV Bilişim ve Teknoloji olarak son teknoloji fiber optik ek cihazları ile alanında uzman ekiplerimiz sayesinde fiber optik kablonuz dakikalar içerisinde hizmetinize sunulur.